Menu

Arctic Cat 700i GT TRV Sunset orange,Viper blue,Black metallic

  • Ohodnotiť túto položku
    (0 hlasov)
RV 700i PS na predĺženom podvozku Ride-inTM so silným a spoľahlivým jednovalcovým motorom 700cc je ideálny stroj pre ťažkú ​​prácu i víkendové úteky vo dvoch. Modely TRV sa líši od základných modelov predĺženým podvozkom a špičkovou výbavou. Okrem posilňovača riadenia PS s variabilným účinkom, atraktívnych hliníkových diskov, navijaku WARN a homologizovaného ťažného zariadenia tu nájdete hlavne náš jedinečný systém TRV, ktorý dokáže premeniť vášho Arctic Cata v luxusný dvojsedadlový cestovný stroj, tvrdo pracujúcu štvorkolku s rozmerným nosičom SpeedRack vzadu, alebo na nákladný terénny pick-up s objemnou plastovou korbou. Dlhý rázvor vám navyše prináša vyššiu stabilitu pri rýchlej jazde a väčšiu istotu v prudkých výjazdoch.

VLASTNOSTI

motor H1-350x230Spoľahlivý jednovalec

700 H1 je agilný, kvapalinou chladený jednovalec s objemom 695 ccm s obrovskou ťažnou silou, veľkým krútiacim momentom a nízkou spotrebou. Elektronické vstrekovanie zaisťuje čisté spaľovanie s vysokou účinnosťou, okamžitú reakciu na pridanie plynu, spoľahlivé štartovanie pri každej teplote a optimálne zloženie zmesi nezávisle na nadmorskej výške.

3in1 TRV-350x230Tri štvorkolky v jednej

Jedinečný systém TRV, to sú tri štvorkolky v jednej. S namontovanou zadnou sedačkou budete vy aj váš spolujazdec luxusne cestovať prvou triedou. Stačí ale vytiahnuť iba dva čapy, zadnú sedačku bez potreby náradia ľahko vyberiete, a miesto nej môžete namontovať robustný zadný nosič SpeedRack alebo nákladné korbu s vysokou nosnosťou. Sedačka spolujazdca je v základnej výbave tohto modelu, zadný nosič Speedrack a korba idú voliteľne doobjednať.

carlisle-badlands-xtr-350x230Pneumatiky do každého terénu

Agresívna vzorka týchto univerzálnych trojplátnových pneumatík vám zaistí skvelú trakciu aj v najťažšom teréne. Vyrobené s využitím najmodernejších technológií, ponúkajú radiálne pneumatiky Carlisle Badlands XTR špičkové jazdné vlastnosti, vynikajúcu ovládateľnosť, mäkkú jazdu a vysokú životnosť.

power steering-350x230Power Steering

Menšia únava, ľahšie riadenie, ľahšie ovládanie. Naše elektronické posilňovače riadenia sú najsilnejšie na trhu. Posilňovač nielen výrazne znižuje silu potrebnú na riadenie, ale zároveň pôsobí aj ako účinný tlmič úderov do riadidiel alebo volantu keď predným kolesom zachytíte v rýchlosti o kameň alebo peň, alebo prehliadnete dieru vo vysokej tráve.

duramatic-350x230Automatická prevodovka

Spoľahlivá automatická prevodovka Duramatic ™ je konštruovaná pre najťažšie zaťaženie. Tento robustný variátor s plynule meniteľným prevodom reaguje okamžite na zmenu otáčok, rýchlosti alebo zaťaženia motora. Prevodovku Duramatic ™ tvoria tri hlavné prvky - primárne (hnacie) spojka, sekundárne (hnané) spojka a ozubený klinový remeň, to všetko ešte doplnené o rozbehovú odstredivou spojku, vďaka ktorej tak môže byť primárna spojka neustále zopnutá, čo zmenšuje opotrebenie hnacieho remeňa. Prevodovka Duramatic ™ má polohy L / H / N / R / P (dopredná rýchlosť / redukcia / neutrál / spiatočka a parkovanie (u vybraných modelov), a podporuje brzdenie motorom z prudkého kopca.

4wd 2wd v-350x230Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu umožňuje podstatne zvýšiť trakciu kolies v náročnom teréne, a pritom zachovať ľahké a obratné riadenie. Pri normálnej jazde v režime 4x4 sú predné kolesá poháňané cez otvorený diferenciál prednej nápravy. Ten umožňuje, aby sa v zákrutách mohla predné kolesá otáčať rôznou rýchlosťou a tým zaisťuje jednoduché a ľahké ovládanie. Zapnutím uzávierky predného diferenciálu pri zaradenom pohone všetkých kolies (4WD) maximalizujete trakciu v ťažkom, extrémnom teréne, kde by sa niektoré z predných kolies mohlo začať pretáčať. Sila motora potom ide rovnomerne na všetky štyri kolesá a to vám umožní s dôverou vyjsť, vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku. Stačí len stlačiť tlačidlo.

RideIn v-350x230

Dvojité A-ramená

Chceli sme vytvoriť nezávislé zavesenie kolies s čo najmenším počtom pohyblivých dielov. Robustné vylepšené dvojité A-ramená sú vysoko efektívne v celej dĺžke zdvihu pruženia, absorbujú najtvrdšie nárazy, znižujú ovládaciu silu v riadení a pomáhajú minimalizovať nakláňanie v zákrutách.

4x4-350x230Elektricky pripojiteľný

Tento elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies vás dostane na miesta, o ktorých ste doteraz mohli len snívať, umožní vám lepšiu trakciu v ťažkých podmienkach a suverénnu priechodnosť extrémnym terénom. Všetky štvorkolky a Side by Side Arctic Cat sú vybavené voliteľným náhonom buď len na zadné (2WD), alebo na všetky štyri kolesá (4WD), popr. v režime 4WD s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu. Výhodou elektricky pripojiteľného pohonu predných kolies je, že si ho môžete zapojiť kedykoľvek v predstihu tak ako chcete vy, a nie ako u automatických systémov až v okamihu, keď už sa kolesá pretáčajú. Náhon 4x4 oceníte aj v zime, kedy môžete namiesto kolies namontovať snežné pásy a premeniť tak váš stroj vo vysoko účinné snežné vozidlo.

brzdy v2-350x230

Výkonný hydraulický systém

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkonný motor. Na hydraulické kotúčové brzdy Arctic Cat s vŕtanými kotúčmi, brzdovými strmeňmi s veľkým priemerom piestikov a značkovými pancierovými hadicami SteelFlex sa vždy môžete spoľahnúť pri posúvaní limitov vašich jazdeckých schopností.

speedrack predni v-350x230

Rýchle upevnenie príslušenstva

Nosiče batožiny Arctic Cat, to je poctivé železo, žiadny plast. Sú kvalitné, sú odolné, a majú integrované úchytné body SpeedRack umožňujúci rýchle pripevnenie príslušenstva. Na nosiči odveziete až 45 kg.

trv seat v-350x230

Samostatné sedlo spolujazdca

Luxusné samostatné sedlo spolujazdca s príjemnými madlami a pevnou opierkou chrbta umožní vám aj vášmu spolujazdcovi cestovať prvou triedou. Spolujazdec sedí na svojom vlastnom sedadle, a to vám ako vodiči dáva viac priestoru pre aktívne riadenie a vyvažovanie štvorkolky. A ak chcete, vďaka premyslenému systému TRV stačí vytiahnuť dva čapy, a zadnú sedačku ľahko bez akéhokoľvek náradia môžete vymeniť za priestorný zadný nosič so systémom SpeedRack alebo za veľkú nákladnú korbu. Jednoducho geniálne.

stabilizator-350x230

Obmedzuje nakláňanie

Priečny stabilizátor na zadnej náprave obmedzuje nakláňanie štvorkolky v zákrutách. Pri rýchlom prejazde zákrutou sa hmotnosť štvorkolky prenáša na vonkajšiu stranu, vonkajšie pružiny sa stláčajú viac ako vnútorné a štvorkolka má tendenciu sa odkláňať. Stabilizátor tento pohyb vyrovnáva tým, že zaťažuje aj pružinu vnútorného kolesa a zmenšuje tak nakláňanie štvorkolky. Tým prináša stabilnejší pocit z jazdy a umožňuje vyššiu rýchlosť prejazdu zákrutou s vyšším komfortom.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Typ motora:

štvortaktný jednovalec, 4 ventilov, SOHC, EFI

Objem:

695 ccm

Vŕtanie x zdvih:

102 x 85 mm

Zapaľovanie:

CDI

Chladenie:

kvapalinové, elektrický ventilátor

Pohon:

2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný

Prevodovka:

automatická Duramatic, L / H / N / R, brzdenie motorom

Uzávierka pr diferenciálu:

áno, elektrické ovládanie

Koncový prevod:

kardanom

Zavesenie predné:

nezávislé dvojité A-ramená

Zavesenie zadné:

nezávislé dvojité A-ramená s priečnym stabilizátorom

Pérovanie predné:

hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné prepätie pružín

Pérovanie zadné:

hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné prepätia pružín

Zdvih pruženia P / Z:

254/254 mm

Brzdy predné:

2x hydraulická kotúčová

Brzdy zadné:

1x hydraulická kotúčová

Pneu predné:

25 x 8-12, ITP MUD-LITE XL

Pneu zadné:

25 x 10-12, ITP MUD-LITE XL

Celková dĺžka:

2489 mm

Celková šírka:

1207 mm

Celková výška:

1278 mm

Svetlá výška:

254 mm

Rázvor:

1473 mm

Hmotnosť bez náplní:

3367 kg

Palivová nádrž:

20,8 litrov

Predný nosič:

nosnosť 45 kg

Zadný nosič:

TRV nosič, vhodný pre upevnenie Arctic Cat Cargo boxu (1436-211)

Ťažná sila:

477 kg

Posilňovač riadenia:

áno, s variabilným účinkom Tachometer / otáčkomer: analógový / digitálny

Homologizácia:

pre dve osoby

Registračné značka (ŠPZ):

v cene Vodičské oprávnenie: skupina B (osobný automobil)

Výbava v cene:

posilňovač riadenia, hliníkové disky, priečny stabilizátor, homologované ťažné zariadenie, navijak WARN RT 30, značkový výfuk REMUS, predný nosič SpeedRack, zadné sedadlo spolujazdca systému TRV, predný ochranný rám, pneumatiky Carlisle Badlands XTR

PRÉMIOVÉ DOPLNKY V CENE

navijak-350x230Výkonný značkový navijak

Silný navijak WARN RT30 od popredného svetového výrobcu je neoceniteľným pomocníkom kedykoľvek sa potrebujete dostať z najhoršieho, pri sťahovaní dreva alebo pre ovládanie snežnéj radlice. Funguje spoľahlivo aj pod vodou, diaľkové ovládanie má dostatočne dlhý kábel, ale čo je vôbec najlepšie: je už v cene štvorkolky!

V hodnote: 435,00 € vrátane DPH

remus-350x230Kvalita svetového výrobcu

Štýlový, vysoko kvalitný výfuk Remus z nerezovej ocele s hlbokým a sýtym zvukom dáva štvorkolkám Arctic Cat viac sily a krútiaceho momentu pri súčasnom znížení hmotnosti. Vyrobený z najkvalitnejších materiálov, je homologovaný výfuk Remus optimálnou kombináciou nezameniteľného zvuku, atraktívneho dizajnu a vysokého výkonu.

V hodnote: 125,00 € vrátane DPH

tazne-350x230Vrátane homologácie

Vášho Arctic Cata si budete chcieť užívať kedykoľvek to pôjde. Uvidíte sami. Preto sme všetky naše štvorkolky vybavili extrémne robustným homologizovaným ťažným zariadením. Pripojte za neho vozík, príves alebo závesný systém SPEEDPoint ™ a odveziete, priveziete a urobíte jednoducho všetko.

V hodnote: 55,00 € vrátane DPH

predni ram-350x230Pre štvorkolky Arctic Cat

Robustný predný ochranný rám Arctic Cat ® chráni predok vašej štvorkolky pred útokmi prírody. Vďaka kvalitnému práškovému lakovanie poskytuje štvorkolke dlhodobú ochranu.

V hodnote: 258,00 € vrátane DPH

trv nosic v-350x230originál Arctic Cat ®

Zadný nosič na modely TRV. 1436-230. Zväčšuje prepravnú kapacitu vášho Arctic Cata TRV. S možnosťou pripevnenia originálneho zadného kufra TRV CARGO BOX [1436-211].

ALU disky MAGIC-350x230Exkluzívny štýl, agresívny tuningový vzhľad a jedinečná konštrukčná odolnosť. Atraktívne disky Black Magic z ľahkého hliníka odolného voči korózii v atraktívnom čiernom prevedení s kontrastnými, vysoko leštenými lúčami sú chránené vrstvou priehľadného laku s vysokou odolnosťou proti oderu. S offsety priamo určenými na štvorkolky a Side by side Arctic Cat poskytnú tieto robustné disky vášmu stroju jedinečné jazdné vlastnosti.

 

Media

návrat hore

motosport-alloys k&n  ricochet  kolpin warn itpf moose-racing  ultimax   kimpex  vision-whell  kenda

Prihlásenie or Registrovať