Menu

TGB Target 550 IRS EFI, black,white

  • Ohodnotiť túto položku
    (1 Hlasovať)
TGB TARGET 550 IRS EFI je plne vybavená štvorkolka so špičkovým atraktívnym dizajnom a veľkým športovým espritom , ktorá kombinuje výhody športových a úžitkových štvorkoliek . Optimalizovaný podvozok Vám na jednej strane umožní vyplavovať adrenalín pri dynamickom crosscountry vyčíňani , ale vďaka priraditelnému prednému náhonu Target s rovnakou suverénnosťou zvláda aj veľmi ťažké práce , je perfektný na výlety a môžete sa s ním pustiť aj do terénov , na ktoré žiadna športová štvorkolka so zadným náhonom nemôže ani pomyslieť . Nad priemerom svojej triedy TGB TARGET 550 IRS EFI vyniká obratnosťou , príjemným bezproblémovým ovládaním , odolnosťou , vysokou spoľahlivosťou a vynikajúcim pomerom ceny , kvality a úžitkovej hodnoty . Ľahké a spoľahlivé štartovanie , optimálny výkon a vysoký krútiaci moment v akejkoľvek nadmorskej výške zabezpečuje elektronické vstrekovanie paliva EFI .

Ak si chcete uživť výletu , športu , zábavu , špičkového agresívneho dizajnu a moderných technických riešení , ale zároveň by ste občas potrebovali aj pracovnú štvorkolku , potom je TGB TARGET 550 IRS EFI práve pre vás .

Vysoka priechodnosť terénom Vysokú priechodnosť ťažkým terénom zabezpečuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS , široký rozchod , elektricky ovládané pripájanie pohonu predných kolies ( 2x4/4x4 ) jednoduchým stlačením tlačidla a vysoká svetlá výška vďaka sympatickým 12palcovými hliníkovým kolesám .

V najťažších podmienkach sa naplno uplatní rýchlo pracujúca elektrická uzávierka predného diferenciálu , ktorá úplne uzamkne predný náhon , takže sila motora ide rovnomerne na obe predné a zadné kolesá . Podvozok je odpružený vysoko kvalitnými hydraulickými tlmičmi a progresívne vinutými pružinami s nastaviteľným predpätím pre ideálne prispôsobenie štvorkolky terénu , nákladu a spôsobu jazdy .

Výkonný motor TGB TARGET 550 IRS EFI je poháňaný spoľahlivým moderným kvapalinou chladeným štvorventilovým jednovalcom OHC o objeme 503 ccm so vstrekovaním , na ktorý nadväzuje automatický dvojrýchlostný heavy - duty variátor sa silnou redukciou do pomala , schopnosťou brzdiť motorom a nízkymi nárokmi na údržbu .

Účinné brzdy - Výkonný trojkotúčový hydraulický brzdový systém s centrálnou nožnou brzdou je opatrený odolnými obrnených hadičkami . Kotúč zadnej brzdy nie je umiestnený v zadnej osi , ale na zadnom kardane, kde je lepšie chránený pred poškodením .

Multifunkčný LCD disple - Multifunkčný digitálny LCD displej poskytuje všetky prevádzkové informácie . Displej obsahuje digitálny rýchlomer , segmentový otáčkomer , palivomer , celkové aj denné počítadlo kilometrov , hodiny , počítadlo motohodín , ukazovateľ zaradeného pohonu 2WD alebo 4WD , kontrolku uzávierky diferenciálu . Ďalšie kontrolky , vrátane kontroliek práve zaradenej rýchlosti , sú po stranách displeja . Elektrické príslušenstvo dopĺňajú moderné LED blikače s čírou optikou a projektorové halogénové svetlomety .

Bohaté príslušenstvo - TGB TARGET 550 IRS EFI umožňuje používanie širokej škály všestranného pracovného príslušenstva a adaptérov , ktoré možno ľahko a rýchlo namontovať . Medzi najčastejšie používané doplnky patria prívesné vozíky , snehové radlice , trávne kosačky , snežné pásy TJD , mulčovače a ďalšie pracovné príslušenstvo .

K ďalším prednostiam TGB Blade 550 IRS EFI 14 " FL patrí ŠPZ v cene , vynikajúcu dostupnosť náhradných dielov .

Štvorkolka TGB TARGET 550 IRS EFI je v SR schválená na prevádzku na pozemných komunikáciách pre dve osoby . ŠPZ v cene ,  a vynikajúca dostupnosť náhradných dielov .

Prémiová výbava Target 550i IRS v základnej cene :

Navijak TGB 3000 , elektrická uzávierka predného diferenciálu , elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4 , pancierované brzdové hadičky , atraktívne 12palcové hliníkové disky , 25 " pneumatiky MAXXIS Bighorn , chrániče rúk na riadidlách , nový design 3M polepov , plastové nášľapy , predný ochranný nárazník , plastové lemy blatníkov .

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Typ motora:

štvortaktný 1valec SOHC, vodou chl. EFI

Typ valca:

Horizontálny

Objem:

503 ccm

Vŕtanie x zdvih:

92 x 75,6 mm

Zapaľovanie:

CDI

Zavesenie kolies:

Nezávislé - všetkých 4 kolies

Starter:

Elektrický

EFI systém:

38 mm difusor

Uzávierka pr. diferenciálu:

Elektrická

Maximálny výkon:

14,1kW/5500 ot./m. (ON-Road)

Batéria:

12V / 10Ah 120W

Prevodovka:

C.V.T. -variátor

Predné brzdy:

Kotúčové

Zadné brzdy:

Kotúčová

Prená pneumatika:

25x8-12 MAXXIS Bighorn (185/88-12)

Zadná pneumatika:

25x10-12 MAXXIS Bighorn (270/60-12)

Dĺžka:

2030 mm

Šírka:

1250 mm

Výška:

1300 mm

Svetlá výška:

305 mm

Suchá hmotnosť:

364 kg

Objem nádrže:

15 litrov

Farby:

Biela, Čierna

návrat hore

motosport-alloys k&n  ricochet  kolpin warn itpf moose-racing  ultimax   kimpex  vision-whell  kenda

Prihlásenie or Registrovať